sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI UÇUM’DAN FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ’A SALVOLAR

  •  27 Mayıs 2024 Pazartesi 11:52

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe’nin başkanı Ali Koç’a yönelik dikkat çeken ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum, şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç'a yönelik dikkat çeken ifadeler kullandı. Uçum "Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe'yi şampiyon yapmazlar' diyen birinin yeniden başkan olmak istiyorum demesinin manası nedir: Herhalde Fenerbahçe şampiyon olmasın diye başkan olmak istiyorum demektir, başka bir anlamı olabilir mi bunun. Bu kadar kendi egosunu Fenerbahçe'nin önünde tutan bir başkan görülmemiştir" dedi.

Siyaset ve hukukla ilgili yaptığı açıklamalarla tartışma yaratan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Başkanvekili Mehmet Uçum, şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe kulübü hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

 

"YAZIKLAR OLSUN BU YÖNETİME"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Uçum, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u hedef aldı. "Yazıklar olsun bu yönetime" ifadesini kullanan Mehmet Uçum'un paylaşımı şöyle; "Bu sezon da bitti, son on yıl yine hüsran. Bir kaç doğruyu hiç bir zaman bir arada yapamayan Ali Koç yönetimi altı yıllık pratiğinde tek yaptığı doğru olan bu sezonki kadro tertibini de ne idari ne de teknik yönetimiyle birleştirebildi.

"BÖYLE BİR BAŞKAN FENERBAHÇE TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞTİR"

'Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe'yi şampiyon yapmazlar' diyen birinin yeniden başkan olmak istiyorum demesinin manası nedir: Herhalde Fenerbahçe şampiyon olmasın diye başkan olmak istiyorum demektir, başka bir anlamı olabilir mi bunun. Bu kadar kendi egosunu Fenerbahçe'nin önünde tutan, bu kadar Fenerbahçe'yi araçsallaştıran bir başkan ve yönetim Fenerbahçe tarihinde görülmemiştir.

"FENERBAHÇE TARİHİNE KARA LEKE OLARAK GEÇTİNİZ"

Yazıklar olsun bu yönetime, büyük Fenerbahçe camiası bu seviyesizliği parçalayıp çıkar, bundan her hakiki Fenerbahçeli emindir. Ama son altı yılın eziyetini yaşatan başkan ve yöneticiler, siz Fenerbahçe tarihine kara leke olarak geçtiniz, bunu da muhteşem Fenerbahçe camiası asla unutmayacak."

Paylaş :
DÜNYACA ÜNLÜ BANKADAN TÜRKİYE İÇİN TAHMİN: ENFLASYON YÜZDE 40’A GERİLEYECEK
YENİ MR CİHAZI İLE RANDEVU SÜRELERİ KISALACAK
MERSİN’İN TARİHİ VE TURİSTLİK YERLERİNİ SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜYLE KEŞFEDİYORLAR
REAL MADRİD, LUKA MODRİC’İN SÖZLEŞMESİNİ 1 YIL UZATTI

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.