sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

SEÇER: “ULAŞIM MASTER PLANINI YENİLİYORUZ”

  •  15 Ocak 2022 Cumartesi 11:00

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, en son 2015 yılında yapılan ve üzerinden 7 yıl geçen Ulaşım Master Planını yenileyeceklerini belirterek, “Ulaşım Master Planımız yaklaşık 1,5 yıl içerisinde tamamlanacak” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesinin Ocak Ayı Meclis Toplantısının 2. Birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Seçer, toplantıda gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

5. Uluslararası Mersin Maratonu 2023 yılına ertelendi

27 Aralık 2022 tarihinde yapılması planlanan 5. Uluslararası Mersin Maratonunun 2023 yılına ertelendiğini duyuran Seçer, “Dünya Atletizm Federasyonunun kasım ayında almış olduğu karar gereğince 2023 yılına ertelendi. Çok arzu ediyorduk, biz bu maratonu önemsiyorduk. Belediyemiz gümüş kategorisinde bu maraton etkinliklerini yapıyordu. Zaten pandemi nedeniyle iki yıldır yapılamamıştı. 2023 yılında bilahare tarihini belirleyeceğiz. Umut ediyorum salgın artık bu yıl içerisinde gücünü, önemini yitirecek ve Mersinimizde Silver yani gümüş kategorisinde 5. Uluslararası Mersin Maratonunu 2023 yılında gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Paylaş :
KOR TUTUCU GÖVDE, XUDABAO NGS’NİN 3. GÜÇ ÜNİTESİNE KURULDU
RÜZGARDA KAFASINA 10 KİLOLUK TAŞ DÜŞEN KADIN HAYATINI KAYBETTİ
TOROSLAR KARFEST GERİ DÖNÜYOR
YASA DIŞI MAÇ YAYINLARININ ENGELLENMESİYLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.