sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

BAŞKAN YILMAZ, GAZİLER VE AİLELERİYLE BULUŞTU

  •  21 Eylül 2021 Salı 14:18

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ’Gaziler Günü’ dolayısıyla düzenledikleri moral gecesinde gaziler ve aileleriyle bir araya geldi.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 'Gaziler Günü' dolayısıyla düzenledikleri moral gecesinde gaziler ve aileleriyle bir araya geldi.

 

Gecede konuşan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Mersin Şubesi Başkan Yardımcısı Kemal Gülbeyaz, Belediye Başkanı Yılmaz'a teşekkür ederek, "Başkanımız, bizim her zaman yanımızda. Bu güzel gecede de bizleri yalnız bırakmadınız. Teşekkür ediyorum" dedi.

 

Şehit ailelerinin ve gazilerin her zaman yanlarında olacaklarını belirten Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Gaziler Günü' dolayısıyla yayınladığı mesaja vurgu yaptı. Bahçeli'nin, '19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm gazilerimize Cenab-ı Allah'tan rahmetler niyaz ediyorum. Gazilik; cesaretin, dirayetin, hamiyetin, ferasetin, fedakarlığın simgesi, kahramanlığın muazzam sinesidir' sözüne atıfta bulunan Başkan Yılmaz, "Sizlerle ve kıymetli ailelerinizle buluşmaktan şeref duydum. Sizler için ne yapsak azdır. Her zaman sizlerin yanınızdayız" diye konuştu.

 

Toroslar Kaymakamı İbrahim Çenet de şehitlik mertebesinden sonra en yüce mertebenin gazilik olduğunu ve bunun tarih ve millet şuurunu ortaya koyduğunu da kaydederek, "Sizler, gözünüzü kırpmadan vatan için canınızı ortaya koydunuz. Sizlere minnettarız. Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz'ın ev sahipliğinde düzenlenen bu moral gecesinde sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum" ifadelerini kullandı.

Paylaş :
NAKLİYECİLERDEN BAŞKAN GÜLTAK’A TEŞEKKÜR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN PEMBE MASKE DAĞITTI
KÜLTÜREL MİRAS TOROSLAR’DA YAŞATILIYOR
L.MOSKOVA: 0 GALATASARAY: 1

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.