sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

BAŞKAN SEÇER, TARSUS ATIKSU ARITMA TESİSİNDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

  •  5 Mart 2021 Cuma 17:37

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus ilçesi Karabucak mevkiinde yer alan MESKİ Atıksu Arıtma Tesisinde incelemelerde bulundu.

Yenileme çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Seçer, yeleğini giyip tesisi gezdi. Seçer, daha sonra Bağlar Mahallesi pazar yerinde de pazar esnafı ile bir araya gelip, vatandaşlarla selamlaştı.

Başkan Seçer'e saha gezisinde MESKİ Genel Müdür Vekili İrfan Korkmaz, Büyükşehir Belediyesi ve Tarsus Belediyesi meclis üyeleri, MESKİ bürokratları ve daire başkanları eşlik etti. MESKİ Atıksu Arıtma Tesisi incelemesinin ardından Bağlar Mahallesi pazar yerine geçen Başkan Seçer'i, Bağlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Altundağ çiçeklerle karşıladı. Seçer'e Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Tarsus Bağlar İtfaiye Şubesi itfaiyecileri de Türk Bayrağı tablosu hediye etti.

Pazar yerinde esnafa ‘hayırlı işler' dileyen Seçer, vatandaşlar ile de selamlaştı. Seçer'in pazar gezisi sırasında Büyükşehir Belediyesi personeli tarafından da pazar esnafı ile vatandaşlara takvim, şapka ve Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinin yazılı olduğu gazete dağıtıldı. Seçer, Tarsus gezisi kapsamında son olarak, bir tekstil işletmesine uğrayarak tekstil işçilerine ‘kolay gelsin' dileğinde bulundu.

Paylaş :
SİYAH ERİKTE İLK HASAT
OTOMOBİL TIRA ARKADAN ÇARPTI: 2 YARALI
CAZIN KALBİ MERSİN’DE ATTI
KUPA SİVASSPOR’UN

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.