sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

SOKAK HAYVANLARINA MAMA DESTEĞİ

  •  21 Ocak 2021 Perşembe 09:05

MHP Mersin İl Teşkilatınca, ’Sokaktaki dostları unutma’ projesi kapsamında, bir haftada 6 ton mamanın sokak hayvanlarına ulaştırıldığı bildirildi.

MHP Mersin İl Teşkilatınca, 'Sokaktaki dostları unutma' projesi kapsamında, bir haftada 6 ton mamanın sokak hayvanlarına ulaştırıldığı bildirildi.

İl Başkan Yardımcısı Esra Aydın, proje kapsamında kış aylarının gelmesi ve özellikle pandemi döneminde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için merkez ve tüm ilçelerde düzenli olarak besleme yaptıklarını söyledi. Bir haftada 6 ton mamanın sokak hayvanlarına ulaştırıldığı bilgisini veren ve hedeflerinin ay sonuna kadar 10 ton mama temin etmek olduğunu ifade eden Aydın, "Bununla birlikte kendini sokak hayvanlarına adamış yüzlerce gönüllü hayvan sever vatandaşımıza mama desteğinde bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz" dedi.

Kimsesiz Canları Koruma Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Zübeyde Zehra Kıvanç ise pandemi ile beraber her sokağa çıkma yasağında kırsal alan ve sahil beslemeleri yapmaya başladıklarını dile getirerek, bu çalışmanın diğer siyasi partiler ile sivil toplum örgütlerine örnek olmasını istedi.

Paylaş :
MERSİN’İN İHRACATI OCAK AYINDA YÜZDE 6,6 DÜŞTÜ
VALİ SU, ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİNİ GEZDİ
MEZİTLİLİ KADINLAR ÇİÇEK ÜRETİYOR
İÇEL İDMAN YURDU 2 PUAN BIRAKTI!

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.