sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN YAPILANDIRMA ÇAĞRISI

  •  21 Ocak 2021 Perşembe 08:58

Akdeniz Belediyesi, 31 Ocak 2021 Pazar gününe dek uzatılan vergi, borç ve idari para cezalarının yapılandırma imkanından faydalanmaları için vergi mükellefi vatandaşlara çağrıda bulundu.

Akdeniz Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 31 Ocak 2021 Pazar günü sona erecek vergi, borç ve ceza yapılandırmasından faydalanmaları için vatandaşlara çağrı yaptı. Akdeniz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Mali Hizmetler Müdürlüğü; emlak, çevre ve temizlik, ilan-reklam vergisi ile diğer vergi ve para cezalarını ödemede, vergi mükellefi olan vatandaşlara, 18 aya varan taksitlendirme imkanı sunuyor. Vergi, borç veya her türlü idari para cezasını ödemek isteyen vatandaşlar, belediye hizmet binasına gelmeden internet erişimi olan bilgisayar veya cep telefonları üzerinden https://e-belediye.akdeniz.bel.tr adresine giriş yaparak ödemelerini yapabiliyor. Bu tür ödeme için vatandaşların TC kimlik numaraları ile banka kartı numaralarını sisteme tanıtmaları yeterli oluyor.

Vatandaşlar, HES kodu kontrolünün ardından binaya alınıyor

Akdeniz Belediyesi; korona virüs salgınına karşı alınan sıkı tedbirler kapsamında, vatandaşların merkez belediye binasına girişleri esnasında HES (Hayat Eve Sığar) kodu kontrolü de yapıyor. HES kodu olmayan vatandaşlara ise görevli personel, gerekli tedbirleri alarak yardımcı oluyor. Bu nedenle iş ve işlemleri için Akdeniz Belediye binasına gelecek olan vatandaşların, işlemlerinin daha kısa sürede tamamlanması için belediyeye gelmeden önce HES kodlarını önceden almalarında yarar olduğu belirtildi.

Paylaş :
MERSİN’İN İHRACATI OCAK AYINDA YÜZDE 6,6 DÜŞTÜ
VALİ SU, ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİNİ GEZDİ
MEZİTLİLİ KADINLAR ÇİÇEK ÜRETİYOR
İÇEL İDMAN YURDU 2 PUAN BIRAKTI!

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.