sunrtv.com.tr

Mersin'in Radyosu SUN RADYO FM 96.1

Mersin'in Televizyonu SUN TV

MEYAD’DAN BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR

  •  29 Eylül 2020 Salı 17:11

Mersin Yazarlar Derneği (MEYAD) Başkanı Rüştü Aydın, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ı ziyaret ederek, Mersin edebiyat dünyasına sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Mersin Yazarlar Derneği (MEYAD) Başkanı Rüştü Aydın, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'ı ziyaret ederek, Mersin edebiyat dünyasına sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Yılmaz, MEYAD Başkanı Aydın'ı makamında ağırladı. MEYAD Üyesi Fatma Aydın'ın da katıldığı ziyarette Dernek Başkanı Aydın, Başkan Yılmaz'a tamamen cıvatalardan yapılmış 'Kitap Okuyan Cıvata Adam' andaç kalemliği ve pandemi döneminde kaleme aldığı korona virüs ile ilgili ‘Eve Yalnız Gel' kitabını da hediye etti.

Başkan Yılmaz'ın her zaman yanlarında olduğunu ve destek verdiğini belirten MEYAD Başkanı Aydın, "Başkan Yılmaz'ın kültür ve sanata verdiği değeri takdirle karşılıyoruz. Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü kutlamaları kapsamında Toroslar Belediyemiz ile birlikte düzenlediğimiz şiir yarışmamız ulusal bir yarışma boyutu kazandı. Yarışmamıza ve etkinliklerimize destek veren Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz'a teşekkür ediyorum" dedi.

Paylaş :
NAKLİYECİLERDEN BAŞKAN GÜLTAK’A TEŞEKKÜR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN PEMBE MASKE DAĞITTI
KÜLTÜREL MİRAS TOROSLAR’DA YAŞATILIYOR
L.MOSKOVA: 0 GALATASARAY: 1

SUN RTV Yayıncılık A.Ş.

SUN Radyo ve Televizyon Yayıcılık
Mersin'in Televizyonu | www.sunrtv.com.tr

Ulaşım Krokisi

İletişim

Online iletişim formumuz ile, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.